Serwis odzieży roboczej

Oferujemy serwis odzieży roboczej na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksową usługę wynajmu, serwisu, naprawy i dostawy odzieży roboczej dla pracowników Twojej firmy. Wybierz ofertę ABIS i postaw na nasze wieloletnie doświadczenie.

Standardowy serwis odzieży roboczej w cyklu zamkniętym:

  1. Odbiór odzieży brudnej.
  2. Pranie.
  3. Bieżąca naprawa odzieży.
  4. Kontrola jakości.
  5. Dostawa odzieży czystej.
  6. Sortowanie odzieży do szafek i automatów odzieżowych.
  7. Wydawanie odzieży.

Serwis odzieży roboczej

Nasi Klienci otrzymują wsparcie dedykowanego konsultanta do spraw obsługi. Z jednej strony konsultant pomaga na każdym etapie realizacji serwisu odzieży. Z drugiej strony nasi Klienci otrzymują pełne wsparcie logistyczne, aby odzież trafiła zawsze na czas do Twoich pracowników. Dlatego dostawy na terenie Polski realizujemy codziennie za pośrednictwem własnego parku pojazdów. Ponadto realizujemy zamknięte cykle logistyczne zapewniające ciągłość dostaw dla branż specjalistycznych i zakładów produkcji całodobowej zmianowej (gwarancja procesu dostaw).

Z naszych usług korzystają pracodawcy w całej Polsce. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę, że leasing odzieży to realne oszczędności. Warto zaznaczyć, że utrzymanie czystości odzieży często jest niemożliwe do realizacji przez pracownika w warunkach domowych. Przede wszystkim dlatego, że wiele rodzajów zabrudzeń może być usunięte tylko w procesie prania chemicznego. Dlatego korzystając z serwisu odzieży pracownik ma zawsze czystą odzież do dyspozycji. A ponadto zawsze gdy jest to niezbędne odzież jest naprawiana po procesie prania, aby zapewnić najwyższą jakość. W związku z tym pracodawca otrzymuje kompletną usługę serwisu odzieży i ma pewność, że pracownicy będą codziennie należycie przygotowani do rozpoczęcia pracy.

Skontaktuj się z nami i poznaj standard obsługi ABIS

Oddział Warszawa
Obszar Warszawy i okolic
tel. 602 751 533
Michał Kapeluszny
Manager ds. sprzedaży

Oddział Centralny
Polska północna i południowa
tel. 606 680 138
Roman Słupecki
Manager ds. sprzedaży

Poznaj najlepszą ofertę dla Twojej firmy
Wypełnij formularz lub zadzwoń 48 385 03 72

Skontaktujemy się z Tobą w celu określenia Twoich potrzeb.
Ofertę otrzymasz nawet w 15 minut.